Зустріч з громадою «Пропозиції» у Царичанці

Джерело: Proposicia.org

У Царичанці відбулась зустріч громади з представниками партії «Пропозиція».

“Від Царичанщини до обласної ради йде аграрій Гошгар Мухтаров.
Місцеві із вдячністю та повагою відгукуються про соціальні проєкти Гошгара. Підтримайте нашого кандидата! Підтримайте «Пропозицію»! Ми вже чимало зробили – і зробимо ще більше! Разом нам ця задача до снаги!”-наголосив очільник команди Валентин Резніченко.

Приорільський край змінюється разом із командою професіоналів. У Царичанському районі політичну партію «Пропозиція» очолює голова районної ради Світлана Андріївна Горбачова. Людина-професіонал, з досвідом та авторитетом, з особистим потенціалом та детальним стратегічним планом роботи. З нею йде потужна команда фахівців – спеціалістів у різноманітних сферах: лікарі, вчителі, підприємці, комунальники, аграрії.

«Ми з «Пропозицією», бо саме ідеї цієї політичної сили нам близькі! Ця партія має програму, спрямовану на розвиток місцевого самоврядування, на розробку Муніципального кодексу. Впевнена, що саме «Пропозиція» зможе посилити вплив місцевої влади! Нам імпонують професіонали у партії по всій Україні. Їхня мета – будувати країну на основі ефективного самоврядування. Необхідно чітко розмежувати повноваження місцевого самоврядування та державної влади», – підкреслила голова Царичанської районної ради Світлана Андріївна Горбачова, яка підтримує партію «Пропозиція».

Про добрі справи кандидата у депутати Дніпропетровської обласної ради Мухтарова Гошгара Аладдіна-огли люди знають не з чуток. Він ніколи не був байдужий до чужого горя – це свідчення його людських якостей. А підтвердження професіоналізму – десятки втілених проєктів. Підтримка малозахищених родин та людей похилого віку, реконструкція важливих інфраструктурних об’єктів, реалізація культурних та соціальних програм – усього зробленого не перерахувати.

Йому давно цей край став рідним, і люди, які живуть і трудяться тут, — це його земляки. За Приорільську землю в роки Другої світової війни його рідний дід віддав своє життя, залишившись у ній на вічний спочинок.

«Для мене Приорільський край – це рідна земля, а мешканці Царичанщини – найрідніші люди. Я вже багато років працюю заради добробуту нашої громади. Роблю це з задоволенням і буду робити й надалі. Попереду багато проєктів, і з командою «Пропозиції» ми їх обов’язково реалізуємо», — підкреслив кандидат у депутати Мухтаров Гошгар Аладдін-огли.

Він зазначив, що один із принципів політсили – не нав’язувати місцевих лідерів, тому громади самі вибирають представника, якому готові довіряти.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia