Житомир і його міський голова-співзасновник партії «Пропозиція» Сергій Сухомлин допомагають Києву подолати наслідки рашистських атак

Продовжуємо економити електроенергію.

Київ на порозі віялових відключень. Всі розуміємо, що «зупиняти» столицю — неможливо. Тому Житомир та інші області, які межують із Київщиною мають зробити все, щоби зекономити електричну енергію та допомогти столиці.

• Перше. З суботи ми вимкнули вуличне освітлення. Поки, таку практику пролонговуємо.

• Друге. Повторно звертаюсь із проханням до бізнесу: відключайте рекламні вивіски, борди. Відзавтра починаємо рейди, спільно з поліцією, із попередженням, проханням до людей, до бізнесу вимкнути вивіски, які освітлюються. Поки — звертаємось. Сподіваюсь, що люди зреагують.

• Третє. Із вечора суботи ми зменшили випуск електротранспорту. Сьогодні зранку на маршрути вийшло лише 40 тролейбусів. Тролейбуси і трамваї й надалі будуть виходити на лінію в меншій кількості, аніж зазвичай.

• Четверте. З четверга, з 20-го жовтня, включаємо опалення в Житомирі. І це також додаткове навантаження — це великі споживання електричної енергії. Лікарні вже з теплом, першочергово дамо опалення в школи і садочки, паралельно запускаємо й в житловий сектор.

Допоки погодні умови дозволяють, будемо давати більші температури вночі, коли споживання електричної енергії менше. І зменшуватимемо подачу тепла вдень. Поки всі наші комунальні служби, і Житомира, і Києва працюють, аби відремонтувати всі наслідки ракетних ударів, ударів дронів, — наша економія електроенергії полегшить їм виконання цих робіт.

Звертаюсь до житомирян: вимикайте все, що не є наднеобхідним. Ми всі можемо економити просто вимкнувши світло в кімнаті, де не знаходимось, зменшити частоту використання прасок, пральних машин та іншого. Зараз навантаження йде й за рахунок включення електрообігрівачів. Запустимо тепло — ними користуватимуться менше.

Ворог намагається зламати дух українців. Вони зазнають поразок на фронті, тому хочуть нас зламати, наносячи удари по інфраструктурним, мирним об’єктам. Нам потрібно зробити все можливе, аби всі міста України мали електричну енергію і забезпечували хоча б критичну інфраструктуру.

Ми пройдемо зиму! Наші ЗСУ на фронті тим часом здобуватимуть нові Перемоги.

Україна вистоїть!

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia