«Жодних міні-котелень ми ще не бачили, і грошей теж. Місцева влада не має комунікації з центральною владою» – мер Дніпра Борис Філатов.

«Жодних міні-котелень ми ще не бачили, і грошей теж. Місцева влада не має комунікації з центральною владою» – мер Дніпра і співзасновник партії «Пропозиція» Борис Філатов. Про це він заявив в інтерв’ю виданню «Дзеркало тижня».

Все, що замовляли та купували в Дніпрі за час війни – виключно за гроші міського бюджету. Держава не дає жодної копійки. Жодних міні-котелень і грошей ми теж не бачили, заявив Філатов.

Щодо відкриття «пунктів незламності» центральна влада також не спілкувалася з місцевою, тож кожен населений пункт відкрив їх у тих місцях, де була можливість, і обладнав на свій розсуд і виходячи з власних можливостей, зазначив мер Дніпра.

«Я поки що не зустрічав жодного мера, який був би задоволений комунікацією із центральною владою. Повне нерозуміння сутності місцевого самоврядування. У нас мери чи конкуренти, чи плутаються під ногами, чи базікають багато. І під час війни все це загострилося», – наголосив пропозиціонер Борис Філатов.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia