Вікторія МІРОШНІЧЕНКО: ЖІНКИ НАРІВНІ З ЧОЛОВІКАМИ СТОЯТЬ НА ЗАХИСТІ НАШОЇ КРАЇНИ

Вікторія МІРОШНІЧЕНКО – кандидатка в мери міста Полтава, Народний Герой України, волонтер, ветеран російсько-української війни, опікун багатьох дитячих закладів, громадський діяч.

Коли розпочалася російсько-українська війна, жінки вже тоді зруйнували будь які стереотипи стосовно того, що місце жінки лише біля домашнього вогнища. Жінки на рівні з чоловіками встали на захист нашої країни. Зверніть увагу, що більшість фронтових волонтерів саме жінки, а бути волонтером в наш час, повірте – то дуже нелегко.

Я до війни була взагалі керівником меблевого виробництва та створювала дизайнерські проекти, але залишила все і почала пахати там, де на той час найбільше була потрібна моя участь для країни. Ніколи не маніпулювала тим, що я жінка, як і мої фронтові посестри. Бійці завжди були впевненні, що я стовідсотково в найкоротший термін вирішу будь-яке, на перший погляд, нездійсненне питання.

Чи мене поважали побратими? ТАК! Навіть мій комбат, Герой України Сергій Губанов, який на жаль цього року загинув на бойовому завданні, казав:

Якби більшість командирів мали такий залізний характер, як у Рудої, то ми б вже давно повернули окуповані території.

Навіть ворог визнавав мою силу, і тому є підтвердження на багатьох ворожих сайтах.

Я із захопленням спостерігаю за тим, як справжні бойові жінки зараз займають політичну нішу країни. За роки війни ми довели, що здатні воювати за нашу Україну на рівні з чоловіками, не зламатися і йти в бій далі – в тилу, за свій народ до перемоги.

Інфантильна влада не здатна відстоювати державницьку позицію, нездатна відстоювати інтереси людей. Вона це довела безглуздим керуванням, розваливши за рік не тільки економіку країни, а і знищівши рівень довіри громадян до політикуму взагалі, розділивши людей на два табори.

Моя мета – об’єднати українців в боротьбі не тільки за нашу державу, а і за наше прекрасне місто.  Саме Громада повинна мати владу та вирішувати, що найкраще для нашого міста, області, країни.

Моя задача – керувати містом «залізною» рукою, щоб не допустити до управління Полтавою мародерів, схематозників та грабіжників.

Ми повинні відбудувати чисте, заможне та безпечне місто. Це наше життя та майбутнє наших дітей та онуків, за яке мої побратими віддали найцінніше – свої життя.

Слава Україні!!!

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia