Законопроєкт про Нацраду з питань телебачення і радіомовлення – це черговий наступ на свободу слова, – Віктор Коломієць

Замість того, щоб проводити дерегуляцію сфери медіа, позбавлятися архаїзмів, радянських рудиментів у цій галузі, парламент займається нібито реформуванням органу, який виступає для ЗМІ не тільки регулятором, а й каральною машиною.

Про це заявив телеведучий, депутат Богуславської ОТГ від «Пропозиції» Віктор Коломієць.

«Під соусом «посилення незалежності Нацради з питань телебачення і радіомовлення» з неї роблять привілейовану структуру – знімають вікові обмеження для членів і в кілька разів підвищують оклади. 67-81 тисяча гривень + 30 відсотків надбавок і премій – це знущання над українцями», – говорить Віктор Коломієць.

На його думку, ціль законопроєкту саме «приструнити» незалежні ЗМІ.

«Вочевидь, наштовхнувшись на спротив медіаспільноти щодо скандального законопроєкту про медіа, його ж автор Микита Потураєв вирішив «приструнити» журналістів руками Нацради. Тепер законом його авторства під деяких її членів створять спеціальні конкурсні умови і намертво прив‘яжуть усіх космічними зарплатами, поставивши Нацраду тим самим у повну залежність від влади», – каже Віктор Коломієць.

Він звернув увагу, що чинна влада суперечить сама собі, адже ще недавно вони говорили про неефективність Нацради.

«Буквально навесні як профільний комітет Ради, так і Президент визнали роботу Нацради незадовільною. А вже зараз ми бачимо черговий наступ на свободу слова – в дії», – впевнений Віктор Коломієць.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia