Як партійці бачать українську айдентику – засідання Сlub PROпозиціонерів

Віктор Коломієць, журналіст, депутат Богуславської міської ради, партія “Пропозиція”

Пам’ятаючи про минуле, творити майбутнє. Цією філософією варто керуватися, просуваючи Україну за кордоном.

Таке переконання під час чергового засідання Club PROпозиціонерів в соцмережі Clubhouse на тему «Українська айдентика. З чим світ асоціює нашу країну?» висловив журналіст, депутат Богуславської міської ради від партії «Пропозиція» Віктор Коломієць.

«Не варто зациклюватися на борщі, варениках чи вишиванках. При цьому ніхто не заважає осучаснювати наше культурне надбання. Реп на вірші Шевченка – не проблема. Петриківський розпис на модних електронних гаджетах – чудово! Особливо, якщо ці гаджети придумані і виготовлені в Україні і є її сучасними символами», – зауважив пропозиціонер.

При цьому, на думку Віктора Коломійця, провідну роль в експансії «українськості» має відігравати держава.

«Історія довела, що Гете-Інститут, Британська  Рада, Інститут Адама Міцкевича чи Французький інститут, які були створені 70-100 років тому і мають зараз десятки філіалів по всьому світу – найефективніші інституції культурної дипломатії. В Україні теж створений Український інститут, який за правильно сформованих цілей і завдань може перетворитися в потужний центр формування і популяризації української ідентичності за кордоном», – переконаний депутат.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia