Як наповнити та контролювати місцевий бюджет. “Пропозиція” проведе навчальний вебінар

В’ячеслав Лебідь, фінансовий експерт

«Гроші люблять тишу», — цю крилату фразу приписують американському мільярдеру Джону Рокфеллеру. І багато хто сприймає цю сентенцію як аксіому. Проте місцева депутатська спільнота в сучасних умовах відходить від просування у світ образів непохитних стовпів. Бо бюджетні гроші мають бути надзвичайно прозорими. Тишу ж люблять переважно ті посадовці, які хочуть приховати або свої бюджетні маніпуляції чи недобросовісну поведінку, або свою некомпетентність .

Щоб розуміти, як формується місцевий бюджет, які податки його наповнюють, яким чином він пов’язаний з державним, до чого призводить незбалансованість та створення бюджетних «дірок», як депутати можуть оперативно контролювати виконання місцевого бюджету, партія «Пропозиція» спільно з Міжнародним Республіканським Інститутом (IRI) проведе для своїх партійців черговий вебінар. Його тема – «Місцевий бюджет: формування, контроль за виконанням, внесення змін».

Спікером вебінару стане фінансовий експерт В’ячеслав Лебідь.  Ведучими – керівник програм IRI В’ячеслав Ліпецький та керівник відділу медіанапрямку партії «Пропозиція», депутат Богуславської міської Ради Віктор Коломієць.

Для реєстрації на вебінар, який розпочнеться 3 березня, о 16.00, будь ласка, заповніть коротку форму:

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia