«Я вмію «воювати», але не хочу» – мер Миколаєва закликав депутатів працювати конструктивно

Олександр Сєнкевич закликав депутатів міськради забути про політичні чвари і перейти до  конструктивної роботи. Це вкрай важливо напередодні нових викликів, які ставить уже оголошений на січень локдаун і економічна криза. Про це він розповів під час першої сесії Миколаївської міськради, яка відбулась 10 грудня.

«Я сподіваюсь, що Миколаїв отримав якісно новий склад міської ради, а політичні чвари та інтриги відійшли у минуле. Тому маю надію на нашу плідну співпрацю на користь міста, не дивлячись на політичні кольори кожного. Не важливо, якого кольору кіт – головне, щоб він ловив мишей», – сказав Олександр Сєнкевич.

За його словами, карантинні заходи, пандемія та тривала політична криза наклали великий відбиток на настрої миколаївців та висловив надію, що нове  скликання міськради буде працювати краще, ніж депутати попередньої каденції.

«Я хочу, щоб ми спрямували всі свої сили на об’єднання громади і повернули мешканцям відчуття любові та гордості за Миколаїв. Маю надію, що наступні 5 років ми працюватимемо в конструктиві і мирі. Саме в мирі. Бо війна, якою б вона не була, ніколи не приносить нічого хорошого. Вона забирає сили, життя й іноді перспективи тих, хто воює. Я вмію «воювати», але чи хочу я цього? Ні. Я сподіваюся, кожен з нас ітиме до сесійної зали не для того, щоб «воювати», а для того, щоб робити наше місто кращим», – підкреслив Олександр Сєнкевич.

Міський голова Миколаєва анонсував проведення наступної сесії 15 грудня,  де буде визначено склад комісій. З 15  по 18 грудня депутати мають попрацювали над перерозподілом бюджетних коштів 2020 року. І на  24 грудня заплановано прийняти бюджет міста Миколаєва на 2021 рік.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia