Випускник школи Кропивницького буде профорієнтованим – міський голова і співзасновник «Пропозиції» Андрій Райкович про відкриття центру трудового навчання

У Кропивницькому на базі НВО «Мрія» почав роботу сучасний міжшкільний ресурсний центр трудового навчання. Перший в області з таким рівнем оснащення. Його створено за ініціативи та підтримки міського голови та співзасновника партії «Пропозиція» Андрія Райковича.

В зонованому приміщенні – одразу кілька майстерень: швейна, слюсарно – столярна, кулінарна лабораторія та кабінет ІТ-технологій з 3D принтером та найсучаснішим обладнанням. На уроки сюди ходять учні 7-х – 9-х класів з дев’яти шкіл міста. Це понад дві з половиною тисячі дітей.

«Учні вже продемонстрували свої перші здобутки – пошиті власними руками еко-торби, косметички, виготовлені підсвічники, ложечки для меду. І не скажеш, що над цими виробами трудились школярі – класно зроблено! До речі, приємний момент в тому, що виготовлене власноруч забирають додому. А те, що готують, самі й смакують. В кабінеті робототехніки трудяться над програмуванням роботів. Вже створили такого, що менш ніж за три хвилини, складає кубик Рубика. В подальшому хочуть ускладнити процес і створювати роботів – помічників, що допомагатимуть людям з обмеженими можливостями. Це хороший проєкт. Правильний. Такі міжшкільні навчальні центри дуже важливі, бо  на виході із школи дитина буде вже профорієнтована і отримає знання та навички, які знадобляться в дорослому житті. І, цілком можливо, надихнуть на освоєння професії! А ми в майбутньому плануємо створити ще кілька таких МРЦ», – пообіцяв мер-пропозиціонер Андрій Райкович.

Нагадаємо, партія «Пропозиція» пропонує запровадити співфінансування державою і муніципалітетом із правом залучення приватних інвестицій закладів професійно-технічної освіти, муніципальної освіти для дорослих, а також освітні установи з перепідготовки кадрів.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia