Всеукраїнська асоціація громад наполягає на поверненні місцевій владі права розпоряджатися землею – І.Фурсенко

Іван Фурсенко, перший заступник керівника Всеукраїнської асоціації громад, член політради партії “Пропозиція”

Асоціація просить Верховну Раду України якнайшвидше прийняти у другому читанні і в цілому як Закон законопроект «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» (реєстраційний № 2194).

Про це йдеться в заяві цієї впливової громадської організації. За словами першого заступника керівника Асоціації, члена політради партії “Пропозиція” Івана Фурсенка, документ дозволить комплексно вирішити застарілі проблеми, бо викладений у європейському форматі чесних та прозорих взаємовідносин між державою та населенням, об’єднаним у територіальні громади.

“Асоціація, громади та політична партія “Пропозиція” бачать, що замість отримання дрібних «подачок» від органів державної влади, що роздавалися у ручному режимі, у громад з’явиться реальний шанс стати справжніми господарями власної землі на підставі закону 2194. І цей шанс не можна втратити”, – зазначив громадський діяч.

Щоб підтримати відкрите звернення сільських, селищних, міських голів, старост, депутатів рад та громадських активістів до народних депутатів України з приводу завершення земельної децентралізації та прийняття законопроекту 2194, Всеукраїнська асоціація громад закликає заповнити форму, що додається:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdkz468I5tekbMGNqDTBhkl26duuMA8xH_vVshEhPChHuGxOw/viewform

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia