Вони зрозуміли, що знають все не гірше Зеленського, – політолог про партію мерів

Мери кількох обласних центрів заявили про створення партії «Пропозиція» для спільної участі в місцевих виборах. Імовірно, це лише трамплін для участі у парламентській “гонці”, адже мери зрозуміли, що їхні навики і знання нічим не гірші від компетенцій президента Зеленського. Ідея цієї політичної сили – не просто завести мерів, а і створити національну платформу. Про це повідомив Микола Давидюк

Політолог Микола Давидюк в ефірі 24 каналу висловив таку думку:

“Мери у свої переважній більшості і так заходять на місцевих виборах, адже мають рейтинги вище 30%. Я думаю, що ідея все-таки через місцеві вибори створити національну платформу, яка візьме участь у парламентських виборах. І це якраз і є архізадача, архіідея цієї платформи – створити проєкт парламентської партії”
Slider image

На думку політолога, децентралізація дала можливість розвивати місцеве лідерство.

“Я думаю, коли місцеві лідери побачили, що по компетенціях, навиках, знаннях вони явно не нижче рівня президента – вони зрозуміли: а чому ми цій людині повинні віддавати владу в руки? Ми теж можемо управляти – точно не гірше”

Він додав, що незабаром можна буде побачити велику кількість місцевих регіональних проєктів, які місцеву виборчу кампанію будуть використосвувати як трамплін до парламентської.

Що відомо про партію мерів

Мери кількох обласних центрів вирішили об’єднатися і створити партію «Пропозиція» для спільної участі в місцевих виборах у жовтні 2020. 

Які мери попередньо дали згоду на участь в партії:

  • Борис Філатов (Дніпро),
  • Олександр Сєнкевич (Миколаїв),
  • Олексій Каспрук (Чернівці),
  • Сергій Сухомлин (Житомир),
  • Андрій Райкович (Кропивницький),
  • Андрій Дяченко (Каховка).

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин у коментарі 24 каналу розповів, що ідея об’єднання у партію виникла не зараз. Перші перемовини почалися приблизно рік тому, ще у 2019 році. За словами політика, спільну мову поки що знайшли 6 міських голів, мовиться тільки про очільників обласних центрів. Насправді їх набагато більше. На початку липня відбудеться з’їзд.

Джерело: 24 tv.ua

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia