Володимир Мезенцев: З командою «Пропозиції» Бердянськ зможе повністю розкрити свій потенціал

Бердянськ за короткий час зможе повністю розкрити свій курортний потенціал. З командою «Пропозиції» він стане містом гармонійного розвитку особистості, з інфраструктурою, орієнтованою як на гостей, так і на місцевих жителів.

Про це повідомив кандидат на посаду міського голови Бердянська від «Пропозиції» Володимир Мезенцев.

«Моя мета – зробити Бердянськ розвиненим містом, містом великої громади, де кожен почуватиметься вільним громадянином. А як казав великий Квінтіліан: «Хто хоче, той і може». І це і мій принцип», – каже Володимир Мезенцев.

За його словами, залишаючись байдужим до того, як відбувається управління рідним містом, люди просто втрачають час.

«Не дивлячись на кризу в країні, роль місцевого самоврядування не можна недооцінювати. Мер – це людина, здатна реалізувати потенціал міста, навіть в умовах обмеженого бюджету. І я готовий взятися за цю роботу навіть у таких непростих обставинах, як зараз в Україні», – каже Володимир Мезенцев.

Він підкреслив, що у команди «Пропозиції» є яскраві приклади успішного управління містами, і обмін досвідом всередині політсили в напрямах містобудування, поліпшення інфраструктури, житлово-комунальних умов – безцінний.

«Міський голова Дніпра Борис Альбертович Філатов, як і інші кращі мери України з партії «Пропозиція», готові підтримати Бердянськ в його прагненні розвиватися. На прикладах Дніпра, Житомира, Миколаєва, Чернівців, Умані, Кропивницького, Каховки ми бачимо, що маючи надійну команду можна реалізувати вкрай необхідні для міста проєкти в сферах водопостачання, теплопостачання, транспорту, озеленення, інвестицій, створення нових виробництв і робочих місць», – каже кандидат.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia