Влада має збільшити військовий збір і забезпечити прозорість його використання – депутат Житомирської міськради від «Пропозиції» Андрій Умінський

Андрій Умінський, депутат Житомирської міської ради, фракція ПП “Пропозиція”

В голосовому чаті Телегрем-каналу відбулося засідання ПРОпозиціонери Клубу, присвячене російській агресії. Учасники ділились власними пропозиціями щодо того, як протистояти Росії в відстояти український суверенітет.

Житомир активно готується до ймовірного повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. Нині міськрада вже виділила чималі кошти на територіально оборону, а через комунальні підприємства закуповується необхідне для неї обладнання, розповів міський депутат від «Пропозиції» Андрій Умінський. Окрім того, майже всі місцеві пропозиціонери, включно із міським головою і співзасновником «Пропозиції» Сергієм Сухомлином, подали заяви на вступ до підрозділів ТРО. Адже Житомирщина межує з Білоруссю, яка в складі союзної держави з Росією теж може напасти.

“На жаль, днями ми втратили двох бійців 95 окремої десантно-штурмової бригади, яка базується у Житомирі. Це непоправна втрата… Ми схиляємо голови перед нашими захисниками і в пам’ять про них зробимо все можливе, щоб захистити Україну. Ми, пропозиціонери, підтримуємо ініціативу Президента щодо мобілізації резервістів. Наша пропозиція – переглянути військовий податок в бік збільшення. Думаю, українці цю ініціативу підтримали б. Головне – забезпечити прозорість використання коштів. За відповідних умов ми підтримаємо і провадження військового стану. Втім з цим рішенням слід бути обережним, щоб не налякати інвесторів“, – заявив Андрій Умінський.

Він також підкреслив, що житомирські пропозиціонери хочуть взяти на озброєння ініціативу міського голови Дніпра і ще одного співзасновника «Пропозиції» Бориса Філатова щодо створення міського центру територіальної оборони. У Дніпрі він має стати комплексом для розміщення, управління, рекрутингу, підготовки, постачання, військово-спортивного і патріотичного виховання молоді.

Маєте пропозиції?

Зустрічаємось кожного вівторка та четверга о 19.00 в голосовому чаті нашого Телеграм-каналу: https://t.me/propositioner

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia