Вітаємо представників місцевого самоврядування з професійним святом!

З початком повномасшабного вторгнення росії на нашу територію «Пропозиція», яка завжди ставила за мету побудувати ефективну систему місцевого самоврядування, довела – ми гідно тримаємо тил і допомагаємо наближати Перемогу.

Бо підтримка воїнів і фронту, внутрішньо переміщених осіб, гуманітарна допомога, розвиток громад, питання оборони населених пунктів. Пункти незламності – все це взяли на себе органи місцевого самоврядування. І попри тяжкі воєнні місяці, успішно долають ці виклики!

В місцевих радах України всіх рівнів працюють 575 представників політичної партії “Пропозиція”. Люди також довірили управління власними громадами 20-тьом пропозиціонерам.

Ви добре знаєте, як непросто працювати засновникам партії – меру Дніпра Борису Філатову, міському голові Житомира Сергію Сухомлину, очільнику прифронтового Миколаєва Олександру Сєнкевичу. А кропивницький міський голова Андрій Райкович взяв на себе відповідальність в часи війни очолити всю Кіровоградську область.

Та всі ми разом – потужна команда, яка бореться з агресором і кує нову Україну.

Від щирого серця бажаємо всім, хто дотичний до сфери місцевого самоврядування, здоров’я і наснаги, щоб рухатись до Перемоги, ведучи в подальшому кожну громаду і Україну в цілому до успіху і процвітання!

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia