Вільногірськ прагне змін та вдосконалення разом з «Пропозицією»

Джерело : Prorposition.org

Міський осередок нової політичної партії «Пропозиція» сьогодні сформовано у місті Вільногірську. 29 липня міський голова Володимир Василенко представив команду однопартійців, до якої увійшли активні, досвідчені та цілеспрямовані представники громади.

Очолив команду профі сам міський голова, який наголошує, що він, разом з однодумцями, хоче позитивних змін на місцях і в державі.

Міський голова Володимир Василенко наголосив, що уряд, Президент повинні чути народ і співпрацювати з ним, позитивно реагувати на суспільні виклики та робити все можливе, щоб життя людей у країні було гідним, щоб закони працювали і для можновладців, щоб кардинальні реформи були до дрібниць опрацьованими і продуманими.

«Ми готові довести, що роль органів місцевого самоврядування і громадськості – головна у державному самоуправлінні. На мій погляд децентралізація важливо, при умові, коли враховується думка місцевих громад. Що стосується розподілу по районах – раніше ми були частиною Верхньодніпровського району, а наразі  стаємо частиною Кам’янського. Великі питання виникають одразу у зв’язку зі станом доріг! Доїхати туди наразі нереально, дороги просто немає.  Я пройшов шлях від звичайного робітника до керівника одного з підрозділів гірничо-металургійного комбінату, працював заступником, а зараз – міським головою. У мене є власна позиція, сформована завдяки досвіду та здобутим знаннями, і, хоч я ніколи не був політично заангажованим, вона по багатьом пунктам збігається з програмою «Пропозиції». Впевнений, на корупції такої України, про яку ми всі мріємо, не збудувати. Не варто кидати людей з крайності в крайність, тримаючи на межі виживання. Не варто розкидатися людьми, бо ми і є народ України. Пропозиція вільногірців: конструктивний діалог органів місцевого самоврядування з усіма вищими гілками влади; прийняття доленосних для народу рішень на паритетній основі; взаємоповага і взаєморозуміння. Запам’ятайте: ми – не опозиція, ми –«Пропозиція!», – сказав він.

Депутат Вільногірської міської ради Юрій Демчишак підкреслив, що кожний виборець, кожна людина повинна бути впевненою і задоволеною роботою органів місцевого самоврядування, їх спроможністю.

«Наше завдання – заставити вищі гілки влади повернутися обличчям до народу», – сказав він.

Світлана Єрандіна, головний спеціаліст Вільногірської міської ради наголошує, що Україна повинна думати про молодь, створювати робочі місця, гідні заробітні плати та умови навчання, аби українці залишались парцювтаи на благо держави.

«Партія «Пропозиція», як на мене, – найбільш рішуча політична сила, яка зможе вивести з-під контролю центральної влади життя ОТГ», – сказала вона.

Олександр Лукінов, директор КП «Жилсервіс» Вільногірської міської ради зазначив, що змін до законів про житлово-комунальне господарство немало, але вони не враховують всіх тонкощів роботи цієї важливої для суспільства сфери.

«Модернізувати систему ЖКГ – наше спільне завдання з «Пропозицією»!», – сказав він.

Загалом, команда стала частиною нової політичної сили, адже багато з пунктів, які декларує у свої програмі «Пропозиція» співпадають з думкою вільногірців. Зокрема той факт, що чим сильніші органи місцевого самоуправління,  чим сильніше ОТГ, тим сильніша влада у центрі!

«Бачити в нас, в головах ОТГ та мерах якихось опозиціонерів центральній владі абсолютно не вірно! Правильно бачити у нас помічників. Чути нас та реагувати на наші прохання. Тоді країна буде розвиватися!»,-  підсумував Володимир Василенко

Джерело : Prorposition.org

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia