Верхньодніпровськ: з «Пропозицією» ми поєднаємо політичний досвід з умінням господарювати!

Джерело : Proposicia.org

31 липня на головній площі у центрі міста Верхньодніпровськ  відбулась презентація місцевого осередку партії «Пропозиція». В команду увійшли професіонали різних сфер життя міста: керівники бюджетної сфери, підприємці, представники промисловості, громадські організації учасників АТО та бойових дій в Афганістані та небайдужі громадяни міста.

Досвід і бажання

Кандидат на посаду мера Верхньодніпровська від «Пропозиції» Світлана Сергєєва наголосила, що це  люди, які мають досвід, авторитет і знання, які хочуть і можуть бути корисними громаді, які своє майбутнє бачать у своєму рідному місті Верхньодніпровску.

« Політичний досвід в мене є, я – депутат районної ради трьох скликань. Депутатський досвід – 15 років. Працювала начальником відділу культури, роботу місцевого самоврядування добре знаю. Вважаю, що нам дуже потрібна співпраця влади, бізнесу, підприємств, бюджету. Гостро стоїть питання відсутності води, незважаючи на те, що живемо біля Дніпра. Треба ремонтувати дороги. Я обрала політичну партію «Пропозиція», тому що її створили дієві люди, які знають життя. Вони щодня стикаються з тими ж проблемами і успішно їх вирішують в своїх громадах. Вони завжди підуть назустріч, завжди допоможуть. «Пропозиція» — це саме та політична сила, яка зараз потрібна місцевому самоврядуванню. Навіть рясний дощ нам не став на заваді, адже народні прикмети говорять, що дощ  – до великого врожаю, до успіху в починаннях будь-яких справ. І в нас є безліч ідей, які будуть втілені разом з «Пропозицією» на благо громади».

Людмила Шевченко, кандидат у депутати міської ради Верхньодніпровська зазначила, шо у команді зустрілись надійні та перевірені часом однодумці.

«Я раніше працювала зі Світланою Володимирівною Сергєєвою, довіряю їй і підтримую. Познайомилися ми років десять тому – я тоді була головою виборчої дільниці. Нову партію «Пропозиція» підтримую, тому що мені подобається обраний цією силою курс. З 2006 року я – заступник голови фермерського господарства. Є в нас проблеми з розподілом земельних ділянок. Я народилася і живу у Верхньодніпровську, в мене четверо дітей. Пам’ятаю часи, коли наше місто було райським, а зараз усе занедбане. Дуже хочу, щоб ці часи повернулися!».

Оксана Острякова, депутат Верхньодніпровської районної ради зауважила, що формула успіху – це політичний досвід та досвід господарювання.

«Я зі Світланою Сергєєвою в розвідку піду. На місцевому рівні, вважаю, найголовніше – не стільки політичний досвід, скільки досвід у господарюванні. Він в мене є. У Верхньодніпровську терміново треба налагоджувати роботу на різних рівнях. Потрібен керівник, який створить ефективну команду. Світлана Сергєєва – саме такий лідер. Тому закликаю всіх мешканців нашого міста підтримати її кандидатуру на посаду міського голови від партії «Пропозиція».

Нагадаємо, під час круглого столу партії «Пропозиція» у Дніпрі стосовно районного розподілу Світлана Сєргєєва наголосила, що через закон про загальну і середню освіту, молодь масово покидатиме невеличкі міста, а це ще один з пунктів, який місцева влада повинна не допустити у житті громади Верхньодніпровська.

Джерело : Proposicia.org

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia