Васильківка потребує «Пропозиції»

Джерело: Proposicia.org

21 серпня у Васильківці відбулась презентація команди нової політичної сили, до якої увійшли професіонали у сфері освіти, молоді підприємці, директора шкіл та активна молодь Васильківки, яка прагне змін у рідній громаді, а не заробітків за кордоном.

 «В  нашій громаді є люди, які знають, що таке ОТГ і які тут є проблеми. Вони  вже побачили не лише результати децентралізації, як вона вплинула на розвиток громади, зокрема, освіти, але і розуміють, що треба зробити далі. Нам дуже потрібні додаткові інвестиції з області. Дороги – це болюче питання для нашого району. Тому, ми розуміємо, що саме з «Пропозицію» нас почують», – наголосив очільник васильківської команди, депутат Олексій Баркалов.

Представники громади наголошують, що курс пропозиції вважають доцільним, а також їм імпонує, що це партія професіоналів у різних сферах: від вчителів до мерів великих міст.

«Місцеве самоуправління має дієво доповнювати владну вертикаль. Поточне політичне життя України повинно зосередитись в сільських та міських громадах, там, де вирішуються повсякденні проблеми громадян України. Наша позиція – підтримати  голову Васильківської громади Сергія Володимировича Павліченка, який є самовисуванцем. Але ми частина його команди, і він знає і розраховує на нашу підтримку!», – наголосив Олексій Баркалов.

«Громадянське суспільство повинно формуватися знизу. Його неможливо насадити указами та постановами. Ми підтримуємо активну громадську позицію. Однак активіст — не професія. Тільки майстерність громадянина в його професії може стати надійним фундаментом громадянської активності. Ми реально дивимося на економіку України та розуміємо, що її реформи повинні враховувати всі ті особливості, що склалися історично. І на місцях, в ОТГ влада повинна чути про проблеми та давати можливості і ресурси для їх вирішення саме громаді», – наголосив активіст обласного штабу партії «Пропозиція» Андрій Ніколайчук.

Директор КЗ Васильківська ДЮСШ Васильківської селищної ради Пазій Олександр Григорович наголошує, що це нова партія, яка має ідеали і неспаплюжену репутацію.

«Я бачу результат у Дніпрі, що робить Борис Філатов. Думаю, якщо ця партія пройде, то ми відчуємо і побачимо багато змін і у районах. Найперше у Васильківці – це соціальна політика. Ми впевнені: якщо молоді люди бачать збіднілих старих людей, вони починають думати про еміграцію. Без заможних пенсіонерів Україна не має майбутнього. Також погані дороги та відтік кадрів і молоді. Це те, що треба вирішувати негайно. Влада повинна створювати рівні умови для всіх видів бізнесу, а не перетворюватися в годівницю для обраних.”

Заїка Ірина,  тренер-викладач з волейболу  Васильківської ДЮСШ вперше має такий політичний досвід.

«Пропозиція»  тому, що це позиція професіоналів. Вважаю, що у нас тут варто звернути увагу найперше на розподіл коштів, аби рішення приймала вся громада. Також не вистачає комунікацій – каналізація, водопостачання. Тому ми віримо, що голова знайде правильне рішення і ми його підтримуємо!», – зазначила вона.

Володимир Сіровух, житель Васильківщини, який має активну позицію – хлопець вже  був головою політичної партії «Національний корпус» у Васильківці, а зараз обрав «Пропозицію».

«Я побачив в цій партії розвиток, адже  інші лише обіцяють, я не бачу дій.   Мені імпонує мер Дніпра Борис Філатов і його діяльність. У нас тут основні проблеми – дороги та нові місця для громадян, село повинно жити! Також культура, освіта та спорт – це те, без чого загине молодь Васильківщини!», – сказав він.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia