Варто розмежувати державні і релігійні свята – голова комісії з питань культури Дніпровської міськради Н.Демідова

Наталія Демідова, голова комісії Дніпровської міськради з питань освіти, культури, молоді та спорту, фракція ПП “Пропозиція”

Пропозиціонерка Наталія Демідова під час засідання ПРОпозиціонери Клубу висловила пропозицію щодо того, як держава і органи місцевої влади повинні забезпечувати мультикультурні потреби українських громадян.

Державні свята, визначені владою, мають бути святковими для всіх жителів країни. А от врахувати всі потреби національних і релігійних меншин центральна влада просто не в змозі, вважає депутатка від «Пропозиції». Повага і забезпечення їхніх інтересів мають проявлятися не лише на національному, а й на місцевому рівні, а також роботодавцями.

«Місто Дніпро – багатонаціональне та мультиконфесійне. І ми, приміром, пишаємося тим, що вперше за 70 років міський голова Борис Філатов підписав меморандум з кримсько-татарським Меджлісом про передачу приміщення мечеті, де останні 70 років була спортивна школа. Ось де прояв толерантності і турботи про етнічні меншини. Що ж до вихідних днів, то Кодекс законів про працю чітко говорить, що за поданням релігійних громад, зареєстрованих в Україні, керівництво підприємств, установ, організацій надає особам, які сповідують відповідні релігії, до трьох днів відпочинку протягом року для святкування їхніх великих свят з відпрацюванням за ці дні», – наголосила пропозиціонерка.

Наталія Демідова також нагадала, що партія «Пропозиції» пропонує питання локальної культури, історії та політики пам’яті, що не суперечать законодавству України, виносити на місцевий референдум.

Маєте пропозиції?

Зустрічаємось кожного вівторка о 19.00 в голосовому чаті нашого Телеграм-каналу: https://t.me/propositioner

Та щочетверга о 19.00 в соцмережі Clubhouse: https://www.joinclubhouse.com/club/club-proпозиціонери

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia