В Уманській міськраді створили депутатську групу «Пропозиція»

В Уманській міській раді створили міжфракційну групу політичної партії «Пропозиція». До її складу увійшли 16 депутатів. Вони розповідають, об’єдналися задля розвитку міста та захисту інтересів уманчан.

«До ухвалення такого рішення підштовхнули події, пов’язані із цьогорічним відвідуванням нашого міста паломниками-хасидами в умовах пандемії. Карантин оголив велику кількість неврегульованих безпекових, юридичних, медичних, фінансових аспектів», — розповідає лідерка об’єднання Ірина Зікеєва.

Вона підкреслила, що міський голова Олександр Цебрій усіма доступними способами намагався достукатися до центральної влади щодо потенційних загроз.

«Міський голова щороку повідомляв, що є проблеми, але цього року особливо складна ситуація. Уманчани підтримують усі дії міського голови, спрямовані на збереження безпечного життя в нашому місті», — каже депутат.

За її словами, в нинішніх умовах консолідована робота депутатів украй важлива.

«Якщо паломників пускають до України, то нашому місту потрібна реальна допомога і фінансова, і підтримка правоохоронців. Нам начебто і не відмовляють, але конкретики немає», — говорить Ірина Зікеєва.

Вона зазначила, що члени депутатської групи «Пропозиція» будуть допомагати вийти зі складної ситуації.

«Будемо розробляти спільні заходи, які б стали запорукою комфортного відвідування нашого міста іноземцями і безпечного проживання наших уманчан. Інформуватимемо людей про стан справ та радитимемося із громадою», — запевняє Ірина Зікеєва.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia