В рамках децентралізації Дніпропетровщина добре зорієнтувалась в питанні придбання комунальної техніки для зими – пропозиціонер Євген Перетятько

Євген Перетятько, помічник голови фракції ПП “Пропозиція” у Дніпропетровській облраді І.Каширіна

Євген Перетятько, помічник-консультант голови депутатської фракції партії «Пропозиція» та заступника голови Дніпропетровської обласної ради Ігоря Каширіна, під час засідання ПРОпозиціонери Клубу розповів про підготовку регіону до зими та оцінив рівень співпраці бізнесу і місцевої влади у цьому питанні.

За словами пропозиціонера, громади Дніпропетровщини цілком вдало скористалися реформою децентралізації. Вони ефективно використали цільові державні субвенції на купівлю техніки для використання у зимовий період. Відтак від початку негоди, за його спостереженнями, місцева влада відносно швидко справлялася зі снігопадами – дороги чистили досить оперативно.

«Наприкінці грудня мені довелося проїжджати через Запорізьку область і 50-кілометрову відстань я їхав майже дві з половиною години. Виклики негоди регіон не витримав. Натомість я був приємно вражений станом доріг Дніпропетровщини – всі шляхи були прибрані. А в одній із невеликих громад, очільником якої є висуванець «Пропозиції», керівник сам інспектував хід робіт. Тож застати його в кабінеті не вдалося. Вважаю, що Дніпропетровщина – один з регіонів, який добре зорієнтувався в питанні придбання комунальної техніки для зими. А ще влада на місцях зуміла налагодити співпрацю муніципалітету та бізнесу. Бо поряд з комунальними тракторами, придбаними з обласного бюджету, працювала техніка місцевих фермерів», – підкреслив помічник обласного депутата-пропозиціонера.

Водночас, за словами Євгена Перетятька, особливу увагу слід звернути на посипання доріг та очищення невеликих вулиць, провулків і прибудинкових територій. Саме тому загальна оцінка роботи Дніпропетровським громадам в цьому напрямку – тверда четвірка за п’ятибальною шкалою.

Нагадаємо, партія «Пропозиція» найбільше представлена саме у Дніпропетровській області. В цьому регіоні обрано 236 депутатів-пропозиціонерів різних рівнів, а також 8 очільників громад, серед яких міський голова Дніпра та співзасновник «Пропозиції» Борис Філатов.  

Маєте пропозиції?

Зустрічаємось кожного вівторка та четверга о 19.00 в голосовому чаті нашого Телеграм-каналу: https://t.me/propositioner

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia