В питаннях легалізації зброї слід навести лад – пропозиціонери з Кіровоградщини

Дискусія про те, чи слід дозволяти українцям мати вогнепальну зброю, вже втратила своюактуальність. Адже значна частина співвітчизників вже придбали «стволи», так і не дочекавшись рішення від влади.

Такою думкою із учасниками спільноти «Club PROпозиціонери» поділився Артем Шершнюк, юрист, депутат Кропивницької райради (фракція «Пропозиція»).

«Нещодавні події навколо ДБР, яке виявило нелегальну схему видачі дозволів на володіння зброєю, доводять: українці вирішують це питання грошима чи зв’язками. Тож наразі пріоритетним завданням має стати наведення ладу в ситуації, яка вже склалася», – наголосив пан Шершнюк.

Він також вважає, що Україна не може повноцінно наслідувати приклади країн, які
дозволили своїм громадянам володіти зброєю – приміром, США чи Швейцарія. «Наша держава має особливі умови. Взяти хоча б озброєне протистояння на частині нашої території. Відповідно, і рішення для України мають бути особливими, унікальними», – заявив депутат-пропозицінер з Кропивницького.

Разом з ним питання легалізації зброї у новій соціальній мережі Clubhouse обговорювали інші юристи та спортсмени, які навчають стрільбі. Більшість з них зійшлася на думці, що найзапекліші опоненти легалізації зброї серед парламентарів – це депутати, які самі мають вогнепальну зброю в своєму розпорядженні. Тож їхня зацікавленість в прийнятті позитивного рішення може бути виключно стимульованою або певними лобістськими групами, або потенційними електоральними бонусами.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia