Українська промисловість потребує протекції держави – міський голова Кам’янки В.Тірон

Володимир Тірон, міський голова Кам’янки, ПП “Пропозиція”

Міський голова Кам’янки (Черкащина) Володимир Тірон, обраний від ПП «Пропозиція», розповів про зв’язок між державною підтримкою вітчизняної промисловості та розвитком громад.

Будь-яка освічена людина розуміє, що основним джерелом наповнення місцевих бюджетів є ПДФО, що сплачують підприємства, які використовують найманих працівників. Простими словами – здебільшого робочі місця наповнюют казну, пояснив мер-пропозиціонер. За роки незалежності Україна за різних обставин втратила свій промисловий потенціал – ракето-, літако-, кораблебудування та інші стратегічні галузі. І нині перетворюється на сировинну країну, в якій імпорт перевищує експорт.

«Зрештою може справдитися прислів’я «кінчай батьку торгувати, бо нічим здачі вже давати». Тому законопроєкт №3739 «Купуй українське» є давно назрілим. Доки ми, українці, купуючи імпортні товари, будемо розвивати економіки чужих країн? Так, на певному етапі будуть втрати. Але в перспективі це дасть поштовх до розвитку економіки України. І молоді, енергійні, талановиті громадяни не будуть покидати Батьківщину в пошуках кращої долі. Ми готові терпіти, коли розуміємо, що завтра запрацює новий завод, фабрика, будь-яке виробництво, що з’явиться перспектива розвитку. Для цього в уряді повинна бути розроблена ефективна промислова політика і надаватися протекція від усіх владних структур на всіх рівнях для її підтримки», – озвучив свою пропозицію Володимир Тірон.

Кам’янський міський голова також звернув увагу на необхідність реформування системи державних закупівель Prozzoro, з якою безпосередньо пов’язаний вищезгаданий законопроєкт. Адже корупція в цій галузі все ще залишається.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia