Україні потрібно створити «Бюро відплати» – візіонер партії «Пропозиція» Геннадій Корбан

Геннадій Корбан, голова Громадської ради Дніпра

Ракетний удар по багатоповерхівці у Дніпрі – це цинічний військовий злочин, акт геноциду. Після цього голова громадської ради Дніпра, підприємець і візіонер партії «Пропозиція» Геннадій Корбан ініціював пошук, а згодом і опублікував дані тих, хто наказав це зробити і вказав на безпосередніх виконавців теракту.

В інтерв’ю комунальному каналу ДніпроTV Геннадій Корбан розповів і про те, як домогтися, щоб злочинців спіткало справедливе покарання:

“Я вважаю, що на рівні держави мають бути ухвалені рішення про створення різних форм і різних структур, які здійснюватимуть відплату насамперед за загиблих мирних жителів. Є така практика в різних країнах зокрема, в Ізраїлі, де після Другої світової війни було створено так зване Бюро Відплати. Це паралельна недержавна структура, яка активно працювала, природно, з державними органами, зі спецслужбами, і вони по всьому світу шукали нацистських злочинців, привозили їх до країни і судили їх публічно.”

Пропозиціонер висловив сподівання, що ця практика чи хоча б щось подібне, можливо, після закінчення війни будуть застосовані і в Україні. І таким чином злочинці зможуть постати перед правосуддям.

За останніми даними, внаслідок ракетної атаки по дніпровській багатоповерхівці 14 січня загинуло 46 людей, серед них 3 дитини. 75 осіб поранених, серед них – 13 дітей.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia