У Миколаєві міська влада продовжує термомодернізацію дитячих садочків

У Миколаєві триває комплексна термомодернізація об’єктів соціальної сфери – шкіл, лікарень, дитячих садочків. Коштом міського бюджету комфортні умови для містян наразі створюють у 12 закладах.

12 жовтня завершили першу чергу реконструкції з термосанацією  дитсадочка № 87 «Вишенька» в мікрорайоні Ракетне Урочище, який відвідують понад 200 малят.

«Раніше в приміщеннях було дуже холодно, дітям навіть доводилося спати в одязі», – згадує завідуюча дитсадка Людмила Крот.

Нині тут тепло і зручно, в 4 групах влаштована тепла підлога, утеплений фасад, замінені вікна, встановлений індивідуальний тепловий пункт, що дозволить регулювати температуру в групах та у подальшому дасть суттєву економію коштів.

«Цей проєкт є хорошим прикладом того, як у місті слід впроваджувати заходи з енергоефективності всіх наших соціальних об’єктів. Певен, далі буде більше, ми продовжимо роботу в цьому напрямі», – зазначив міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич.

Проєкт реалізовано в рамках міської програми «Теплий Миколаїв», загальна вартість будівництва понад 17 млн гривень.

На сьогодні виконано утеплення фасаду, цоколя, горищного та підвального перекриття, встановлено енергозберігаючі віконні та дверні блоки з металопластику. Також замінено сантехнічне обладнання та влаштовано протипожежний водопровід, оновлено каналізаційну мережу.  Другу чергу робіт зі встановлення  припливно-витяжної вентиляції та улаштування пожежної сигналізації планують завершити у грудні 2020 року.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia