У місті Дніпро на маршрути випустили ще 12 німецьких трамваїв

У Дніпрі на маршрут № 12 вийшли ще 12 німецьких трамваїв, придбаних міською владою за програмою оновлення громадського транспорту.

Про це повідомив міський голова Дніпра Борис Філатов.

«Гарна цифра 12. Сьогодні ми випускаємо на «12-й» маршрут ще 12 трамваїв, придбаних у Лейпцигу, в рамках міської програми з оновлення рухомого складу. Добротних, якісних трамваїв, які ще недавно катали в Німеччині бюргерів», – написав Борис Філатов у себе в ФБ.

Мер розповів, що трамваї були підготовлені до виходу на міські вулиці на ремонтній базі в Дніпрі.

«Фахівці нашого депо, де ми за останні роки повністю відродили ремонтну базу, чоловіки – «золоті руки», довели вагони до розуму, переставили візки, розфарбували красенів у міську «ліврею» і тепер трамваї-трудяги будуть ще довгі роки радувати містян», – говорить Борис Філатов.

За його словами, у кожного водія буде кондиціонер, до того ж трамваї значно економніші за старі.

«Економія електроенергії при експлуатації до 30 відсотків», – каже Борис Філатов.

Міський голова наголосив, що оновлення всього трамвайного парку німецькими трамваями для міста вигідніше, ніж купівля кількох нових трамваїв.

«Хейтери і диванні транспортні фахівці, звичайно, будуть обурюватися: «А чому не купили нові?». А тому, що 40 добротних, якісних трамваїв після всіх наших реконструкцій і фарбувань обійшлися міському бюджету, як  два нових. Сорок проти двох. Вдумайтеся в ці цифри», – пояснює Борис Філатов.

Борис Філатов нагадав, що за останні 5 років місто відкрило 6 нових тролейбусних маршрутів, закупило 96 нових тролейбусів, майже 300 європейських автобусів великої місткості та відновило  ​​ремонтну базу рухомого складу та колій. «Дорогі земляки, їздьте на здоров’я. П’ять років тому я обіцяв зробити революцію в міському транспорті і побороти картельну змову приватних перевізників. І я це зробив. Мені є чим пишатися. І планів ще дуже багато», – каже Борис Філатов.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia