У Мережі набирає популярність ролик з мрією Бориса Філатова

Джерело: 112.ua

Чинний міський голова Дніпра зняв і розмістив в Інтернеті ролик, в якому щиро розповідає про те, як провів останні п’ять років. У перші години після публікації відео набрало кілька тисяч переглядів на популярних хостингах. 

“Дніпро дуже змінився за ці 5 років. Разом ми пройшли дуже багато. Нікому не вдалося це місто розтягнути, розвалити, роздерти на шматки. Ми не дозволили цього зробити”, – починає свою сповідь Борис Філатов. Він акцентує увагу на тому, що в процесі реалізації мрії про розвиток мегаполісу довелося зіткнутися з чималим опором. Десятиліттями працювали корупційні “схеми” не піддавалися ліквідації, тому діяти довелося жорстко і безкомпромісно. “Ми стоїмо на сторожі нашої великої мрії. Адже мрії потрібно захищати. У них потрібно вірити. Мрії потрібно наповнювати змістом”, – зазначає Філатов.

 Як повідомлялося раніше, 22 листопада в Дніпрі пройде другий тур виборів міського голови. За результатами першого туру до нього потрапили Борис Філатов та голова партії “Громадська сила” Загід Краснов. При цьому чинний градоначальник набрав більше 46% голосів дніпрян, що в 3,5 рази більше показників найближчого опонента.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia