АНОНС: У Києві відбудеться акція протесту проти фальсифікації виборів «Право на вибір»

28 вересня у Києві відбудеться акція протесту «Право на вибір», через зловживання членами виборчих дільниць та підготовки до фальсифікації результатів виборів. Одного з лідерів «Пропозиції» мера Умані Олександра Цебрія ТВК зняла з виборів з порушенням усіх норм законодавства. При цьому комісія зареєструвала одразу двох «клонів» міського голови. Також безпідставно не зареєстрували представників партії в Енергодарську міську раду та Івано-Франківську обласну раду.
«Пропозиція» вимагає поновити порушені виборчі права представників політичної партії, зареєструвати їх для участі у місцевих виборах, розформувати Уманську ТВК та притягнути до відповідальності усіх винних членів комісії.


У мітингу візьмуть участь мери обласних центрів – Житомира, Миколаєва, Чернівців, Кропивницького та кандидати від «Пропозиції» з усіх регіонів.


Акція протесту розпочнеться під ЦВК о 13:00.
Під час заходу відбудеться брифінг для журналістів. У ньому візьмуть участь міські голови: Миколаєва – Олександр Сєнкевич, Житомира – Сергій Сухомлин, Кропивницького – Андрій Райкович, Чернівців – Олексій Каспрук та перший заступник керівника Всеукраїнської асоціації громад, лідер виборчого списку від партії «Пропозиція» до Київської обласної ради Іван Фурсенко.

О 14.00 мітингувальники рушать колоною до Офісу Президента. Вимагатимуть у Гаранта Конституції втрутитись у ситуацію і забезпечити чесні вибори.
Під час заходів відбуватимуться флешмоби, які покажуть масштаб ганебних дій комісій.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia