У Києві пройшов 5 позачерговий з’їзд політичної партії «Пропозиція»

Джерело: 112.ua

В столиці пройшов 5 позачерговий з’їзд політичної партії “Пропозиція”. Де презентували саму партію та її учасників. Політична сила дещо відрізняється формуванням та не має голови партії, стверджуючи, що всі учасники партії рівні.

“Мы должны все объединить наши усилия, нам нечего делить. Мы равные, но разные. И при этом общестрановую повестку можно отстаивать только в рамках общей партии республиканской всеукраинского масштаба”, – заявил мэр Днепра Борис Филатов.

Політологи розповідають, на фоні некомпетентності сьогоднішньої влади, країна тримається виключно на місцевому самоврядуванні. Саме у містах продовжується будівництво шкіл, садків, взагалі інфраструктури. І саме партія Пропозиція об’єднує професіоналів, які знають як розв’язувати проблеми на місцях.Та пропогують ідею місцевого самоврядування.

“Інтереси місцевого самоврядування потрібно представляти в тому числі на центральному рівні. Дійсно правду нема куди діти, останнім часом дуже загальмували процеси децентралізації в країні. Влада центральна порізала місцеві бюджети і кинула фактично на поталу всі ці проблеми які є на місцях”, – зазначив політолог Ігор Рейтерович.

В “Пропозиції” всі члени партії переконані, необхідно будувати країну не поділяючи людей на “Правих” чи “лівих” та не спираючись на владу чи опозицію.

“Будь-яка революційна ситуація починається з того, що низи не можуть,а верхи не хочуть. Але в нашій країні же достатньо революцій і ми вважаємо,що потрібно переходити до еволюційного етапу трансформування української політики і взагалі державотворення. Взагалі механізми ,вертикаль влади розбалансована. І є велика кількість проблем через те,що немає співпраці”, – зазначив мер Миколаєва Олександр Сенкевич.

Крім презентації партії, на з`їзді представили її делегатів, та запевнили – чекають у своїх лавах відповідальних, компетентних та свідомих людей. Готових змінювати країну на краще.

Джерело: 112.ua

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia