У Києві під час автопробігу «Повернемо владу киянам» презентували місцеву команду «Пропозиції»

4 жовтня у Києві відбувся автопробіг «Повернемо владу киянам». Свої вимоги активісти передали в Офіс Президента.

«Ми цим автопробігом хотіли показати наскільки відрізняється життя в центрі і на окраїнах міста. Ми виїзд почали саме звідти, з тих місць, якими щодня люди по кілька годин добираються на роботу. Ми хочемо звернути увагу, що те, як зараз іде розбудова міста, коли будуються багатоповерхівки, але немає шкіл, паркінгів, дитячих садочків, може просто закінчитись колапсом», – говорить кандидатка в депутати до Київради від партії «Пропозиція», волонтер Наталія Юсупова.

Slider image

Активісти вимагають припинити тиск на місцеве самоврядування і передати реальні повноваження з управління містом київській громаді.

«Перша і основна наша вимога – покінчити з двовладдям у Києві і тиском на громаду зі сторони монобільшості та Офісу Президента. Потрібно робити реальну децентралізацію, а не личину, під якою вся влада стікається до Офісу Президента», – каже кандидат у депутати Київради від «Пропозиції», політтехнолог Сергій Дем’янов.

Slider image

Також команда «Пропозиції» наполягає, аби в Київ повернули райради, а закон про столицю України був прийнятий в інтересах громади Києва, а не центральної влади.

«Зараз в районах діють тільки держадміністрації. Їх голови призначаються президентом, і вони в своїй діяльності керуються саме розпорядженнями президента, тобто вони здійснюють політику президента. Згідно з соцопитуваннями аж 38 % громадян оцінюють роботу райадміністрацій не просто погано, а дуже погано. Думка громадян не враховується абсолютно. Як результат – місто Київ у рейтингу комфортності міст на сьогодні займає аж 16 позицію», – говорить кандидатка в депутати до Київради від «Пропозиції» Марина Бурмака.

Slider image

«Пропозиція» також вимагає, аби в столиці створили рівні умови для всіх учасників виборчого процесу, незалежно від їх партійної приналежності та забезпечили прозору і публічну виборчу кампанію, з дотриманням норм чинного законодавства та європейських стандартів.

Slider image

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia