У Кропивницькому перевізникам загрожує втрата маршрутів у разі неналежного ставлення до ветеранів АТО

Транспортні підприємства мають неухильно дотримуватися взятих на себе зобов’язань щодо перевезень пільгових категорій громадян. У разі неналежного ставлення до ветеранів російсько-української війни  міська влада Кропивницького жорстко каратиме порушників.

Про це розповів міський голова Кропивницького, співзасновник «Пропозиції» Андрій Райкович під час засідання міської ради.

У засіданні взяв участь  представник «Мобільної волонтерської групи» Євген Драгомирецький, який від імені ветеранів російсько-української війни розповів депутатському корпусу про проблеми, які виникають під час пільгових перевезень у маршрутках.

За його словами, ситуація ускладнилася після прийняття постанови Кабінету Міністрів щодо карантинного обмеження кількості пасажирів, якою обмежено і права пільговиків.  Це часто спричиняє конфлікти  в транспортних засобах.

«Ось зовсім недавно сталась ситуація, коли водій маршрутки №5 відмовив у пільговому проїзді військовому медику, при чому в грубій формі. І якщо в комунальному транспорті  ми з такими проблемами не стикаємося, і дякуємо їм за бездоганну роботу, то такі ситуації в маршрутках не є новиною, а хамська поведінка стала нормою для деяких маршрутчиків. Ми просимо здійснити  моніторинг по тих маршрутах, де виникають конфлікти, встановити відеореєстратори в усіх маршрутках і фіксувати можливі порушення в салоні транспортних засобів», – говорить    Євген Драгомирецький.

Крім того, ветерани АТО хочуть створити раду ветеранів при  міськраді та залучити представника ветеранської спільноти до конкурсної комісії з визначення перевізників на території Кропивницького.

Реагуючи на звернення, міський голова  Андрій Райкович доручив фахівцям управління транспорту та зв’язку міської ради підвищити активність  роз’яснювальної роботи з перевізниками, а  якщо порушення і хамство водіїв маршрутних таксі продовжиться – вживати жорсткі заходи – від вимоги  звільнення порушників до  розривання  договорів на право пасажирських перевезень.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia