У Кропивницькому ОПЗЖ і «Слуга народу» штучно блокують оголошення результатів виборів

У Кропивницькому представники ОПЗЖ продовжують блокувати оголошення результатів виборів. Вони придумують все більше нових вимог. Про це повідомили у місцевому штабі партії «Пропозиція».

«Вчора вимагали від районних у місті ТВК близько 1200 копій протоколів з усіх дільниць за всіма видами виборів, що відбулися в місті 25 жовтня. Зараз хочуть змінити голову міського тервиборчкому», – розповідають у «Пропозиції».

Зауважимо, що згідно з паралельним підрахунком голосів, зробленим двома місцевими штабами політсили, вибори до міської ради виграє партія «Пропозиція». Всього до ради проходять 8 політичних сил.

 «Пропозиція» набирає 19,78% (9 мандатів), «Слуга народу» – 12,37% (6 мандатів), «Європейська Солідарність» – 12,15% (6 мандатів), «Перспектива» – 10,85% (5 мандатів), «Батьківщина» – 10,03% (5 мандатів), «Опозиційна платформа – За життя» – 8,94% (4 мандати), «Рідне місто» – 6,8% (4 мандати) та «Наш край» – 5,77% (3 мандати).

Нагадаємо, до кампанії із штучного затягування підрахунку голосів у Кропивницькому доєднався представник «Слуги народу» – кандидат у депутати міськради  Антон Шевченко. Він звернувся до ТВК із заявою, у якій просить перерахувати голоси на 5 дільницях. І це при тому, що сама політсила уже провела прес-конференцію, на якій повідомила дані свого паралельного підрахунку голосів, який збігається з результатами інших партій. При цьому не йшлося про жодні порушення, які можуть суттєво вплинути на результат голосування, чи потребу перерахунку голосів на будь-яких дільницях з будь-якою метою.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia