У Херсоні «Пропозиція» добиватиметься зменшення залежності бізнесу від чиновників

«Пропозиція» виступає за мінімізацію контактів бізнесу з чиновниками. У Херсонській міськраді партія ініціюватиме розробку автоматизованих алгоритмів та програмного забезпечення для взаємодії підприємців з міським муніципалітетом.

Про це розповів голова місцевої організації партії «Пропозиція»  Костянтин Риженко під час «Відкритого мікрофону».

«Зараз у Херсоні підтримка бізнесу тільки на словах, а по факту – депутати і чиновники бачать у підприємцях просто годівницю. Хочеш довідку? Занеси. Приміщення в оренду – тільки через «подяку». Дозвіл на будівництво, зміна цільового призначення – тільки кеш. І так у всьому. І це, не кажучи про різні комісії і перевірки, які можуть знайти або «по-доброму» не знайти десятки порушень у вашій діяльності. І звідки при всіх цих «витратах», не пов’язаних із безпосередньою діяльністю бізнесу, в нашому місті будуть гроші на зарплати і розвиток?», – говорить Костянтин Риженко.

«Пропозиція» виступає за автоматизацію усіх контактів між бізнесом і чиновниками.

«Так ми приберемо такі явища як «потрібно почекати довідку два тижні або можемо домовитися». Всі перевірки мають бути у відкритому доступі в електронному вигляді, а не «ми втратили протокол», після візиту до підприємця. Ми позбавимо місцевий бізнес від зайвих невиправданих витрат, що сприятиме збільшенню заробітної плати і поліпшенню якості послуг», – каже Костянтин Риженко.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia