У Дніпрі Борис Філатов виграє вибори в першому турі, а «Пропозицію» підтримують 43% містян, – соцопитування

Соціологи прогнозують міському голові Дніпра Борису Філатову перемогу вже у першому турі. Якби вибори керівника міста відбулися найближчої неділі, то за чинного мера віддали б свої голоси 54,1% опитаних. Такі результати соціологічного опитування SOCIS.

Найближчий конкурент відстає від Бориса Філатова більше ніж утричі. За екс-регіонала Олександра Вілкула готові проголосувати всього 13,8%, кандидат від ОПЗЖ Сергій Нікітін набирає 8%, а рейтинг представника правлячої партії «Слуга народу» – навіть менше 8%.

На виборах до міської ради також впевнено лідирує партія «Пропозиція». За політичну силу, співзасновником якої став міський голова Дніпра Борис Філатов, готові проголосувати 43,3% містян.

При цьому 46,8% респондентів відповіли, що в основному задоволені життям у Дніпрі, а 14,5% – повністю задоволені. А зміни в кращу сторону в місті за час каденції Бориса Філатова помітили 73,6% містян.

Опитування проходило з 26 вересня по 02 жовтня 2020 року методом face-to-face за місцем проживання респондентів у всіх восьми районах міста. Опитано 800 респондентів у віці від 18 років. Похибка вибірки становить +/- 3,5%.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia