У Дніпрі Борис Філатов перемагає на виборах мера з величезним відривом від конкурентів, – соціологія

Партія “Пропозиція” незабаром випередить партію “Слуга народу” за рівнем підтримки в Дніпрі. Такі дані наводить у своєму свіжому соцдослідженні агентство Социс. Про це повідомляє “Дніпро оперативний“.

Чинний міський голова Дніпра Борис Філатов, який представляє партію “Пропозиція”, впевнено перемагає на майбутніх місцевих виборах, значно випереджаючи найближчих конкурентів.

Slider image

Так, за чинного мера Дніпра готові проголосувати 43% виборців, які точно визначилися з вибором (35,3% всіх опитаних). Більш того, в цілому підтримують діяльність мера Дніпра 47,8% жителів міста, а 60,9% жителів Дніпра пов’язують позитивні зміни, що відбуваються в місті, з роботою Бориса Філатова. Такий рівень підтримки дозволяє йому розраховувати на впевнену перемогу вже в першому турі виборів міського голови.

При цьому, дані соціології підтверджують: опоненти вже не зможуть скласти конкуренцію Філатову, який випереджає їх майже у три рази. Так, за колишнього регіонала Олександра Вілкула готові проголосувати лише 12,4% усіх опитаних (15,1% точно визначився), Загіда Краснова можуть підтримати 12% учасників дослідження (14,6%).

Характерно, що в Дніпрі рівень підтримки партії Бориса Філатова “Пропозиція” (21,9% тих, хто визначився з вибором), яка розпочала активну роботу трохи більше місяця тому, уже майже зрівнявся з рейтингом партії “Слуга народу” (23,2% визначилися).

Президентська політсила стабільно втрачає підтримку дніпрян: експерти і журналісти пов’язують це з постійними скандалами, в яких фігурує партія Зеленського та одіозні її представники – як в масштабах України, так і на місцевому рівні, а також відсутністю конструктиву в діях президентської політсили.

Джерело: Zik.ua

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia