Тестом на ефективність закону про молодіжну політику стане його впровадження на місцях – дніпровський пропозиціонер А.Мороз

Андрій Мороз, депутат Дніпропетровської обласної ради від ПП “Пропозиція”

Пропозиціонери аналізують ухвалений Верховною Радою закон «Про основні засади молодіжної політики», створений спільно з громадським сектором і молоддю.

Підтримка молоді вкрай важлива для розбудови успішної держави. Саме тому потрібно розвивати та постійно вдосконалювати взаємовідносини між державними інститутами та громадськими об‘єднаннями, що здійснюють молодіжну роботу. І ухвалений нарешті профільний закон конкретизує повноваження органів місцевого самоврядування у сфері молодіжної політики. Про це заявив депутат Дніпропетровської облради Андрій Мороз.

«Цей документ дозволить сільським, селищним та міським радам не тільки самостійно здійснювати управління молодіжними центрами та сприяти їхній діяльності, а й створювати належні умови для розвитку молоді та молодіжної інфраструктури. Адже він передбачає створення Національної ради з питань молоді при Кабміні, а також відповідних рад на локальному рівні при органах місцевого самоврядування. І саме те, як це буде реалізовано на практиці, стане своєрідним тестом для закону», – наголосив пропозиціонер.

Він також назвав позитивним норму про державне фінансування молодіжних проєктів і заснування Українського молодіжного фонду за зразком Українського культурного фонду. Втім зауважив, що її реалізація буде залежати від того, чи закладатимуть депутати відповідні кошти у щорічний держбюджет.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia