Територіальна оборона у нас сильна, а до інфраструктури цивільного захисту є питання – пропозиціонерка з Київщини Тетяна Кучер

Тетяна Кучер, активістка партії “Пропозиція”, м. Українка

Активістка “Пропозиції” Тетяна Кучер, яка очолювала місто Українка у 2018-2020 роках, в ефірі ПРОпозиціонери Клубу розповіла про готовність громади до життя в умовах воєнного стану та про головні проблеми щодо цивільного захисту населення.

В питаннях територіальної оборони Обухівський район на Київщині, де розташована Українська територіальна громада, досить добре підготувався, розповіла пропозиціонерка. Створений Обухівський районний батальйон територіальної оборони, до складу якого увійшли контрактники та резервісти. Він проводить регулярні навчання, до яких залучають професійних інструкторів. На такі тренінги приходять часом до 300 учасників, підкреслила Тетяна Кучер.

«Що стосується готовності укриттів, то тут ситуація проблематична. Єдине повноцінне бомбосховище знаходиться під Трипільською ТЕЦ, яка була раніше стратегічним об’єктом. Але призначене воно виключно для працівників підприємства. Що стосується Української ОТГ, то, на жаль, поки підвали не готуються до цього, інших бомбосховищ у нас немає. Тому тут ситуація дійсно недостатньо врегульована. Ще одне проблемне питання – інформаційна і роз’яснювальна робота з людьми, які не розуміють і не знають, що робити в разі надзвичайної ситуації чи вторгнення агресора на нашу територію. Все це має робити місцева влада, яка чомусь цю потребу ігнорує. Ми з командою «Пропозиції» вже звернулися до міського голови з вимогою негайно налагодити відповідну роботу», – резюмувала Тетяна Кучер.

Маєте пропозиції?

Зустрічаємось кожного вівторка та четверга о 19.00 в голосовому чаті нашого Телеграм-каналу: https://t.me/propositioner

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia