Тероборона – це те мобілізаційне завдання, яке повинні виконувати жителі будь-якої нормальної країни – пропозиціонер Геннадій Корбан

Голова громадської ради при Дніпровській міській раді, новопризначений керівник Територіальної оборони Дніпра, а також один із сподвижників партії “Пропозиція” Геннадій Корбан в ефірі каналу Дніпро-TV пояснив, для чого в Дніпрі створять власний центр тероборони. А також поділився власними думками про те, чи чекати “великої” війни з Росією.

Нагадаємо, про такі плани минулого тижня повідодомив міський голова Дніпра і співзасновник партії “Пропозиція” Борис Філатов. На нього з міського бюджету витратять 100 мільйонів гривень. Однак він буде не схожий на інші. Це буде єдиний Центр опору, де оперативно і професійно вирішуватимуться будь-які питання організації оборони і військово-патріотичного виховання. А кожен охочий – від малого до старого – зможе сам або з сім’єю удосконалювати себе, займаючись військовою, військово-спортивною підготовкою. В проекті, крім адміністративних об’єктів, передбачені облаштування полігону для вогневої, тактичної, інженерної, медичної підготовки, практичної і снайперської стрільби, курсів виживання, орієнтування, цивільної оборони, бою в місті, створення різних тирів і стрільбищ, тактичного поля, смуги перешкод.

 

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia