Такого не було навіть при Януковичу» – Борис Філатов про зняття з виборів мера Умані

100-тисячне місто позбавили права вибору.  Те, що відбувається на місцевих виборах – це просто безпрецедентні речі. Такого не було ні при Порошенку, ні при Януковичу, ні при Кучмі.

Про це розповів міський голова Дніпра, співзасновник партії «Пропозиція» Борис Філатов в ефірі «Свободи слова».

Він повідомив, що Уманська ТВК зареєструвала двох «клонів» чинного міського голови Олександра Цебрія, тоді як самого мера зняла з виборів.

«За всім цим стоїть відомий схематозник епохи Януковича, народний депутат Антон Яценко. «Антоша, я передаю тобі привіт, особисто», – сказав Борис Філатов.

Він звернувся до голів фракцій, які були присутні в студії, «розібратись», що роблять їхні члени комісій.

«Я б хотів звернутись до голів фракцій, вони мають розуміти, що позбавивши конституційного права вибирати мера голосами членів ТВК, які зайшли по ваших захищених квотах,  ви є співучасниками цього злочину», – говорить міський голова Дніпра.

За його словами, «відсидітись» не вдасться ні Гаранту Конституції , ні Баканову, ні ЦВК, які  роблять вигляд, що нічого не відбувається.

«Я думаю, що  і Асоціація міст України нас підтримає, ми готові йти на акції прямої дії, аж до страйків і зупинок громадського транспорту», – наголосив Борис Філатов.  

Нагадаємо, 25 вересня стало відомо, що одного з лідерів «Пропозиції», мера Умані Олександра Цебрія зняли з місцевих виборів, які повинні відбутися 25 жовтня

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia