Сєнкевич: У Миколаєві ми зуміли довести до ладу недобудови, які стояли скелетами по 8-10 років

За останні 5 років у Миколаєві не було виділено жодної зеленої зони під забудову. У міста немає проблем боротьби із забудовниками, які посягали б на громадський простір.

Про це розповів міський голова  Миколаєва, співзасновник партії «Пропозиція» Олександр Сєнкевич в ефірі ток-шоу «Битва за місто».

«Ми сьогодні не боремося із забудовами лісопаркових зон, як у Києві та Одесі. Але ми зуміли довести до ладу недобудови, які стояли по 8-10 років. Як приклад наведу недобуд ЖК «Адмірал», що стояв 8 років скелетом у самому серці міста», – відмітив міський голова.

Ще одним досягненням він назвав запуск проєкту з реконструкції очисних споруд водоканалу.

«З 1974 року очисні споруди не ремонтувалися. А я тоді ще навіть не народився», – каже Олександр Сєнкевич.

Також міський голова пишається тим, що вдалося запустити будівництво дюкера у Варварівку.

«Всі говорили, а ми вже через місяць, я сподіваюся, запустимо воду у Варварівку. Якщо шукати тільки погане, то й будеш бачити тільки погане. Я вважаю, що за п’ять років Миколаїв значно змінився і у нього хороші перспективи. Головне – не зменшувати темп, далі буде більше», – наголосив Олександр Сєнкевич.

Він підкреслив, що все це було зроблено в умовах жорсткої протидії депутатського корпусу, тож на наступну каденцію дуже важливо, щоб миколаївці, які підтримують мера, підтримали і його команду, яка йде у міську раду.

«Міський голова не всемогутній. Фактично останні п’ять років витрачалося більше сил не на творення, а на боротьбу. Я сподіваюся, що городяни приймуть правильне рішення не тільки в голосуванні за конкретну особу на пост мера, але й за команду, здатну поліпшити життя в місті», – наголосив міський голова.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia