Свавілля та цирк: п’яту добу у Марганці блокують демократичний вибір громадян

Джерело: Proposicia.org

25 жовтня жителі Марганця зробили свій вибір. Вони віддали свій голос за Олену Жадько – кандидата на посаду міського голови від партії «Пропозиція». У Марганці тривають конфілкти та численні порушення, повязані за перерахунком голосів.

На даний час у Марганці відбувся перерахунок голосі виборців за кандидатів на посаду Марганецького міського голови на чотирьох дільницях. На момент розпакування пакету з документами з виборчої дільниці № 120 731, членами ТВК виявлено, що списки виборців у пакетах, котрі були герметично запаковані, виявилися мокрими. За словами голови комісії ДВК №120731, під час пакування документів та здачі комісії ТВК порушень не зафіксовано.

На підставі даного факту, комісія під тиском кандидата на посаду Марганецького міського голови Геннадія БОРОВИКА намагалася визнати вибори на данній дільниці недійсними. Через втручання у процес чинного міського голови Олени ЖАДЬКО, ця афера провалилася. Натомість Геннадій БОРОВИК ввів до зали засідання ТВК представників поліції для вилучення документів 120731 дільниці. На відео чітко видно, як поліція перешкоджає діяльності журналістів.

Протягом останньої доби сам Геннадій БОРОВИК неодноразово порушував порядок проведення комісії ТВК, він та його помічники досить «близько» спілкується з членами комісії, передає їм невідомі документи, після засідання комісій члени неодноразово були помічені у штабі опонента. Одна із членів комісії – Ефа Людмила Миколаївна під час засідань ТВК часто знаходилася у штабі Геннадія БОРОВИКА і поверталася звідти з пакетом невідомих документів.

Член комісії Олександр Сисоєв також протягом всієї передвиборчої кампанії знаходився у штабі ОПЗЖ

Під час засідань комісії представниками поліції та членами ТВК неодноразово порушувалися права журналістів на висвітлення виборчого процесу.

Як стало відомо декілька хвилин тому, на підставі скарги кандидата Боровика є рішення суду для вилучення документів судом і їх подальшого перерахунку.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia