Суд підтвердив, що кандидат від «Пропозиції» Віктор Коломієць перемагає на виборах у Богуславі

Речник партії «Пропозиція» Віктор Коломієць перемагає на виборах у місті  Богуславі. Київський окружний адміністративний суд відхилив позов одного з кандидатів у депутати про визнання недійсними результатів на одній із дільниць. Тож протокол ТВК про перемогу Віктора Коломійця на виборах Богуславського міського голови Обухівського району на Київщині та проходження до міської ради депутатів від 9-ти політичних сил, серед яких і «Пропозиція», залишається чинним. 

«Кандидат у депутати Арташес Татоян вимагав скасувати рішення про визнання виборів у селі Біївці недійсними», – розповідає Віктор Коломієць.

За його словами, саме ця дільниця на виборах стала вирішальною у підрахунку голосів.

«Суд  відповідну постанову ТВК визнав обгрунтованою, оскільки  в селі Біївці виявили масштабні порушення та відкрили кримінальне провадження за фактом незаконного голосування за іншу особу», – каже Віктор Коломієць.

Команда «Пропозиції» довела факти фальсифікацій опонентами.

«Ми провели колосальну роботу, об‘їхавши людей, які голосували вдома, і перевірили, чи справді ці виборці віддали свій голос. Виявили літню жінку, яка це заперечила, і заявила, що підпис, поставлений у виборчому списку, їй не належить. Нині цим активно займається поліція», – говорить Віктор Коломієць.

Він додав, що кандидат на посаду міського голови Віталій Хоменко теж подав позов до Київського окружного адмінсуду і теж вимагає врахувати результати голосування на проблемній дільниці.

«Доходить до маразму! Скориставшись технічною помилкою, через яку до міськради спочатку не потрапляли 4 партії, серед яких і «Пропозиція», дехто з кандидатів тепер через суд хоче домогтися затвердження помилкового протоколу. Ми зробимо все від нас залежне, щоб відстояти справедливість!», – говорить Віктор Коломієць.

Він підкреслив, що від блокування оголошення результатів виборів страждають передусім жителі громади.

«У той час, як у бюджеті Богуславської громади дірка – грошей елементарно не вистачає на зарплати співробітникам виконкому, працівникам культури і лікарям, а центральна райлікарня досі не передана на баланс громади, не розпочатий бюджетний процес на наступний рік – опоненти затягують оголошення результатів виборів і блокують початок роботи нового міського голови та ради»,  –  наголосив Віктор Коломієць.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia