Сучасному Вільногірську – сучасний вигляд!

Джерело: Proposicia.org

Раніше Вільногірськ практично не мав парку: була реакреаційна зона, стихійно засаджена ще на початку будівництва міста! За 60 років існування Вільногірська певна частина дерев і кущів виявилися хворими і навіть аварійними. До того ж, там не було освітлення, будь-яких елементів благоустрою. Колись улюблене місце для багатьох жителів поступово перетворювалось на безлюдну, навіть небезпечну зелену зону у центрі міста.

Міському голові Володимирові Василенку та його команді вдалось суттєво змінити стан справ, розробити, затвердити і частково реалізувати проєкт капітального перетворення зеленої зони у парк європейського зразку.

Тут вже є гарне енергозберігаюче освітлення, облаштовані сучасні пішохідні зони, фотозони, працюють атракціони, є світловий фонтан, висаджено сотні нових дерев і кущів, розбито клумби, збудовано дві сцени для міських заходів, облаштовано дитячий майданчик, встановлено лавки, альтанки.

Минулого року до меморіальної групи включено три новозбудованих пам’ятника: героям АТО, жертвам Голодомору і учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Поряд з парком тепер є комфортний паркувальний майданчик.

Парк поступово набуває нового вигляду. Тут співають місцеві пенсіонери, працює літній кінотеатр, проходять загальноміські урочистості, проводять дозвілля діти і дорослі, хоч документально це об’єкт ще незавершеного будівництва, і роботи виконані не у повному обсязі. Темпи ж і обсяги робіт залежать від фінансування з боку держави і, на жаль, останнім часом помітно уповільнилися. Володимир Василенко постійно і наполегливо працює над розв’язанням цієї проблеми.

Міський голова Вільногірська впевнений, що жителі цього компактного міста гірників і скловиробників повинні не лише віддано і добросовісно працювати, а й мати всі умови для гарного комфортного відпочинку, родинного затишку і розвитку культури. Тому він наполегливо і рішуче працює в інтересах громади разом з новою командою партії «Пропозиція» .

Незмінне гасло Володимира Василенка: сучасному Вільногірську – сучасні умови для життя, сучасний вигляд!

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia