Строкатість телеканалів формує в українців критичне мислення – депутатка-пропозиціонерка з Кропивницького Анна Назарець

Анна Назарець, депутатка Кропивницької районної ради, фракція ПП «Пропозиція»

Начальниця управління культури міськради Кропивницького, депутатка Кропивницької районної ради від «Пропозиції» Анна Назарець в ефірі ПРОпозиціонери Клубу розповіла про власне ставлення до інформаційного контенту на українському телебаченні.

Попри те, що рік тому Інтернет вперше за популярністю обійшов телебачення як джерело отримання українцями інформації (51% проти 44%), для значної кількості українців телевізор і досі залишається одним із головних джерел отримання інформації, констатувала пропозиціонерка. Саме цим можна пояснити те, що у етері щороку з’являються нові інформаційні канали.

«Зрозуміло, що власники використовують свої канали, щоб впливати на суспільну думку. Ця ситуація склалася не сьогодні, і навряд чи зміниться радикально найближчим часом. Звичайно, в ідеалі маємо прагнути до створення прозорого та цивілізованого ринку телеконтенту, де за якість і достовірність глядач голосував би гаманцем. Але це в ідеалі, в реальності бачимо, що, наприклад, у США з розвиненими демократичними інститутами та медіаринком в інформаційному сегменті телебачення також панують де-факто рупори Демократичної та Республіканської партій. Тому не можна стовідсотково розраховувати на достовірність будь-якого телеконтенту. Єдиним способом отримати більш-менш об’єктивну картину залишається перевірка будь-якої інформації, вивчення різних джерел. Саме тому я вважаю, що строкатість телеканалів формує в українців критичне мислення», – резюмувала Анна Назарець.

Нагадаємо, партія «Пропозиція» відстоює основоположні принципи демократії, серед яких і свобода слова. Однак дотримується позиції, що будь-яка свобода закінчується там, де починається свобода іншої людини і держави загалом.

Маєте пропозиції?

Зустрічаємось кожного вівторка та четверга о 19.00 в голосовому чаті нашого Телеграм-каналу: https://t.me/propositioner

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia