Співзасновники «Пропозиції» привітали українців з Новим роком

Ми перегортаємо останню сторінку 2020 року і він уже йде в історію. Цей рік безперечно вріжеться в пам’ять кожного надовго. Він ставив перед нами небачені досі виклики і змушував долати труднощі, про які раніше ми б і не подумали.

«Ми всі понесли непоправні втрати. 2020 забрав у нас багатьох гарний людей, але вони завжди залишаться у наших серцях. Хочеться подякувати головним героям року – лікарям, які ціною неймовірних зусиль та  виснаження рятували і продовжують рятувати мільйони життів», – говорить міський голова Дніпра Борис Філатов.

Попри все нам вдалось подолати страх та невідомість, навчитись жити в новій реальності і цінувати головне – здоров’я рідних та близьких, підтримку і допомогу друзів та однодумців.

«Нехай хвороби оминають ваші домівки стороною, у батьків буде стабільна, високооплачувана робота, а діти навчаються у школах, а не з дому. Тримаймося разом і ми обов’язкового подолаємо труднощі», – каже міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

Цей рік зробив нас сильнішими. І ми не опустимо руки, адже нас всіх об’єднує бажання зробити наш спільний дім, наші громади і нашу країну кращими, заможнішими, успішнішими.

«Ми прожили непростий рік, але якби складно не було – ми не зупинялись, ми будували і щодня працювали, щоб зробити життя людей кращим. Ми робимо велику справу, і це об’єднує», – каже міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

Партія «Пропозиція» докладе максимум зусиль, аби українці жили у достатку, безпеці, могли будувати плани і реалізовувати мрії.

«Сподіваюся, що у наступному році кордони карантинних зон будуть повалені і ми зможемо як і раніше без страху за своє життя і здоров’я їздити один до одного в гості, подорожувати і відкривати для себе нове і незвідане. А «Пропозиція» зробить усе для того, щоб кожен українець, де б він не був, завжди хотів повернутися додому – у затишок і комфорт», – говорить міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич.

Нехай усі проблеми залишаться на сторінках старого року, а новий принесе мир, любов і добро! З Новим роком!

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia