Співзасновник “Пропозиції” очільник Миколаєва Олександр Сєнкевич взяв участь у енерго-форумі “Угода мерів”

Олександр Сєнкевич, міський голова Миколаєва, співзасновник партії “Пропозиція”

Міський голова Миколаєва пропозиціонер Олександр Сєнкевич взяв участь у форумі “Угода мерів в Україні”, який об’єднав понад 170 представників місцевого самоврядування, центральних органів влади та інституцій ЄС. Це наймасштабніша у світі ініціатива щодо збереження клімату та енергії на місцевому рівні. Вона об’єднує 11 тисяч місцевих та регіональних органів влади у 55 країнах, які добровільно взяли на себе зобов’язання скоротити викиди парникових газів щонайменше на 35% до 2030 року та адаптуватись до наслідків зміни клімату. Миколаїв приєднався до Угоди у 2017 році.

Цьогоріч йшлося про відновлення українських громад. Олександр Сєнкевич акцентував увагу на тому, що стратегії розвитку окремих громад повинні стати складовою національної стратегії, яку нашій країні ще належить розробити. Адже це запорука економічної незалежності кожної громади.

“Простими слова, щоб міста і села могли заробляти на тому, чим вони займаються. Для Миколаєва – це, наприклад, порт. Важливою темою форуму стала енергоефективність українських громад. Війна ще раз підкреслила важливість впровадження новітніх технологій як у житловому, так і в промисловому секторі. Під час відбудови енергоефективність має стати невід’ємною складовою кожного проекту”, – підкреслив мер-пропозиціонер.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia