Співзасновник «Пропозиції» Борис Філатов став кращим мером України 2021 року

З 1 по 14 листопада на рейтинговій платформі видання “Коментарі” відбувалося голосування за найкращого міського голову 2021 року серед 20 очільників обласних центрів. Найкращим став міський голова Дніпра Борис Філатов. В першу п’ятірку також увійшов мер Кропивницького Андрій Райкович, теж висуванець партії “Пропозиція”. Всього в онлайн-голосуванні взяло участь понад 21 000 користувачів.
Впродовж двох тижня видання пропонувало читачам визначити, хто з градоначальників краще, ефективніше і найбільш відповідально справляється зі своїми посадовими обов’язками. Із самого початку мерських перегонів вималювалося два лідери: мер Дніпра Борис Філатов та міський голова Маріуполя Вадим Бойченко. До кінця голосування зберігалася інтрига, хто ж із двох мерів посяде перше місце, набравши найбільшу кількість голосів українців. Але зрештою перемогу здобув Борис Філатов. За мера Дніпра проголосувало понад 40% учасників. Вадим Бойченко посів почесне друге місце, набравши 37,72% голосів. До ТОП-5 мерів України також мер Черкас Анатолій Бондаренко, він отримав 6,39% голосів наших співвітчизників та посів третє місце. На четвертому рядку розмістився чернівецький мер Роман Клічук. А замкнув першу п’ятірку найкращих мерів України ще один співзасновник «Пропозиції», міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

Цікаво, що добре відомі в Україні мери Києва та Львова Віталій Кличко та Андрій Садовий посіли лише 6-те та 10-те місця відповідно. Аутсайдером мерських перегонів виявився мер Сум Олександр Лисенко, за якого проголосували лише 0,06% українців. Також низькі результати показали мери Луцька Ігор Поліщук та Запоріжжя Володимир Буряк, який 29 вересня подав у відставку.

Додамо, що 15 листопада виповнюється рівно 6 років, відколи пропозиціонер Борис Філатов вперше очолив Дніпро.  

«Все було: перемоги, поразки, обман, зрада, помилки, жахлива брехня, розчарування, нескінченні образи, спроби політичної розправи, постійний тиск. Мене били, але я вставав і йшов вперед… Скажу чесно, але я досі не почуваюся щасливим на цій роботі. Не можу звикнути до неї.… Я не хочу давати собі оцінку. Нехай це зроблять це за мене інші. Час, тільки час, все розставить на свої місця», – написав Філатов на своїй сторінці у Фейсбуці.

Торік дніпряни вдруге дали Борису Філатову мандат довіри – у ІІ турі він випередив свого суперника із показником понад 80% голосів. Водночас, на Дніпропетровщині ще 3 представники партії «Пропозиція» очолили міські громади, ще 4 стали головами сільських та селищних ТГ. Загалом же в регіоні на всіх рівнях працюють 238 депутатів-пропозиціонерів. Загалом по Україні їх 575.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia