СЛУГИ НАРОДУ” УЗУРПУВАЛИ ВЛАДУ В ТВК І НЕ ДОПУСКАЮТЬ МЕНЕ ДО ВИБОРІВ – МІСЬКИЙ ГОЛОВА УМАНІ

Джерело: Прямий

Партія “Слуги народу” узурпувала владу в Територіальній виборчій комісії і не допускають міського голову Умані Олександра Цебрія до виборів.

Про це в ефірі “Прямого” сказав Олександр Цебрій.

“Якщо підійти до тієї ситуації кричущої, яка склалася в місті Умані з ТВК, яку називаю “організоване злочинне угрупування”, – це Уманська ТВК, яка зробила все для того, щоб не дати можливість мені як кандидату балотуватися на посаду міського голови від партії “Пропозиція”. Також вчора було повністю знято з реєстрації партію “Пропозиція”, знята також партія “Наш край”, партія “Січ”. І все це робиться за змови “слуг народу”. Узурпували повністю в ТВК всю владу “слуги народу”, партія “За майбутнє”, скупили квоти політичних сил, які є також представлені в ТВК – це і “Батьківщина”, і ОПЗЖ – які працюють синхронно разом зі “слугами народу” та ухвалюють всі рішення повністю на свій власний розсуд, керуючись чим завгодно, тільки не нормами чинного законодавства”,- сказав Цебрій.

“Що було зроблено? Два місяці тому люди змінили прізвища: повністю змінили ім’я, по-батькові і прізвища. Стали “Цебріями Олександрами Володимировичами”… Такі люди проживають на Кіровоградщині в селі під однією адресою і були зареєстровані об 11-й годині ночі під ліхтариками мобільних телефонів – під стінами ТВК, навіть не у приміщенні ТВК. Вони були зареєстровані. Їм ніхто не   ставив  жодних питань. Через декілька днів, коли я здавав на реєстрацію свої документи, там були деякі неточності, які стосуються представницького мандату, тобто посвідчення міського голови. Ці неточності, згідно з законодавством, мені повинні були повідомити письмово, але це не було зроблено. На засідання ТВК мені повідомили, що, по законодавству, я повинен був їх усунути. Я їх усунув одразу… Це абсолютно технічне питання”, – зазначив він.

За словами Цебрія, щоб не допустити його до виборів, Територіальна виборча комісія провела непрозоре голосування.

“Але 12 членів ТВК в абсолютно непрозорий спосіб підняли руки і проголосували за те, щоб не допустити мене до виборів…
Сьогодні, годину тому, ЦВК скасувала недолуге рішення ТВК і зобов’язала їх провести повторне голосування. І я думаю, що справедливість буде відновлена. Я думаю, що це перший дзвіночок, але він не останній. Це стосується не тільки політичної партії “Пропозиція”, яку я представляю, а й інших політичних сил. Така сама ситуація була, я знаю, з “Європейською солідарністю”, з “Голосом” і з “Батьківщиною”, де топові кандидати, в яких є дійсно підтримка електоральна…”, – сказав він.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia