«Слуги народу» не зможуть на місцевих виборах повторити подвиг річної давнини, – Молчанов

На виборах 25 жовтня у «Слуг народу» точно не вийде повторити подвиг річної давнини. Ми можемо побачити, що по окремих містах вони навіть кандидатів своїх виставляти не стануть, а підтримають діючих мерів. Така ситуація можлива в Києві. Найбільше «слуги» бояться авторитетних мерів, у яких високий рівень підтримки, особливо після створення ними власної політичної сили. Про це повідомив політолог Кирило Молчанов.

Кирило Молчанов в ефірі «4 канал» розповів

«Говорити, що вони щось не можуть робити, бо ще не всі кабінети зайняли –  абсурд. Якої влади їм не вистачає, у них уже все є. Є уряд, є парламент, є президент, є голови адміністрацій, що ще їм заважає працювати?»
Slider image

Політолог зауважив, що зараз міські осередки «Слуги народу» очолюють народні депутати, бо адмінресурс по лінії президента досить слабкий.

«У них не адмінресурс не працює, вони їм просто не можуть скористатися, бо у них банально немає управлінських і професійних навиків. Губернатори взялися ні звідки і, схоже, сірою тіню і покинуть ці посади, тому і передають підготовку до виборів депутатам»

За його словами, не маючи власних сильних кандидатів в окремих містах «Слуги народу» можуть їх просто не виставляти.

«Зараз ходять чутки, що в Києві можуть підтримати Кличка – піти на певний союз Єрмак-Кличко. У містах, де молоді обличчя не зможуть виграти у старих і досвідчених «слугам» буде простіше там просто не брати участі, щоб не позоритись»

За словами політолога, зараз для «Слуг народу» основний конкурент діючі міські голови.

«Якщо подивитись соціологію, то там якраз довіра до місцевої влади вища, ніж до центральної. І українці більше підтримують місцеві еліти, бо вони демонструють роботу на місцях, ефективно борються з коронавірусом. І саме на їх основі була на минулому тижні презентована партія «Пропозиція», яка відстоює місцеве самоврядування. Я думаю це непокоїть «слуг народу» більше, бо їм уже точно не світить повторити свій подвиг річної давнини на виборах 25 жовтня»

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia