Сергій Сухомлин: Нові тролейбуси, автобуси та електробуси — це те, що створюватиме комфорт для житомирян

Команда «Пропозиції» в Житомирі планує вивести на вулиці, окрім нових тролейбусів і автобусів, ще й нові електробуси. У містян має бути максимальна  кількість зручного комунального транспорту.

Про це розповів міський голова Житомира, співзасновник партії «Пропозиція» Сергій Сухомлин під час презентації своєї передвиборчої програми «ЖИТОМИР. ЗАВТРА».

За його словами, міський комфорт — не досягається за рік, це поступовий та цілеспрямований процес. Але реальний для тих, хто знає місто та його проблеми. Тому в його  програмі є окремий пункт, який має таку назву ж – «ПРО комфорт».

За ці 5 років міська влада вже працювала над цим. До прикладу — ремонт доріг і тротуарів. Адже, коли ти йдеш або їдеш по дорозі з рівним асфальтом — безперечно, відчуваєш зручність. Асфальтування — мало не безперервний процес: ремонти основних вулиць будуть завершені, а також продовжаться на інших магістралях.

«Їхати гарною дорогою, але незручним транспортом — це не зовсім про комфорт. Саме тому вже закуплені та потроху надходять до Житомира 50 новеньких тролейбусів. Кожен уже міг відчути їхні переваги, на вулицях їх стає все більше. Перед цим були закуплені комунальні автобуси, а в планах на наступні роки ще й придбання електробусів. Наша мета — максимально необхідна кількість зручного комунального транспорту. Важливим для досягнення комфорту є доступність. Вже збудовано тролейбусні лінії в мікрорайон Малікова та на Промислову. На черзі — тролейбус на Мальованку та в село Глибочиця», — розповів Сергій Сухомлин.

Міський голова згадав й про мости, які потребують капітального ремонту. Зокрема, Київський міст, яким проходить велика кількість транспорту зі столиці та в столицю. Тому надалі передбачена реконструкція та розширення цього мосту.

Разом з тим, він зауважив, що паркування у Житомирі стає дедалі важчим, тож постає питання облаштування паркувальних майданчиків. Це те, що полегшить життя кожного водія, який у пошуках безпечного паркомісця кружляє вулицями або займає місця у дворах багатоповерхівок.

Також міський голова запевняє, що платіжки за тепло не будуть приходити щоразу з вищими тарифами.

«Ми стримаємо їх зростання, адже вже будується ТЕЦ, на черзі — зведення ще однієї. Це дасть змогу працювати на альтернативних джерелах палива, отже, зекономить кошти кожного. Модернізація тепломереж вже триває. І це також стримає ріст цін у платіжках, адже зменшаться втрати тепла. Підтримка енергоефективності та ОСББ продовжуватиметься. Тепломодернізований дім — ще більша економія для кожного мешканця. А ще – це естетичний вигляд будинку», — каже Сергій Сухомлин.

Комфорт залежить і від того, що безпосередньо в будинку. В планах команди «Пропозиції» — програма з капітального ремонту ліфтів та комплексної їх диспетчеризації.

«Зміни — це довготривалий процес, особливо якщо вони якісні. Ми вже багато що зробили, і зупинятись точно не варто. Ваш вибір — комфортний Житомир завтра.  За 5 років доведемо до кінця мету «Комфортне та зручне місто!», — говорить Сергій Сухомлин.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia