Сергій Орлюк: Збереження спрощеної системи оподаткування — це єдина можливість для старту та ведення власної справи в Україні

Джерело: Proposition.zt.ua

Сергій Орлюк зареєстрував у Бердичівській міській раді проєкт рішення зі зверненням до Президента, Верховної Ради та Уряду щодо збереження спрощеної системи оподаткування як єдиної дієвої можливості для початку і ведення власної справи в Україні.

Про це депутат Житомирської обласної ради та кандидат на посаду міського голови Бердичева від партії «Пропозиція» повідомив на своїй сторінці у Facebook. На переконання політика, запровадження для всіх ФОПів обов’язкового використання фіскалізованих реєстраторів розрахункових операцій (так званих касових апаратів) знищує спрощену систему як таку, а додаткове адміністрування призведе до корупції і тиску з боку чиновників.

«Моя пропозиція: будувати місто і країну добробуту, а не злиднів. Дати людям можливість працювати і годувати свої родини. Тому на підтримку всеукраїнського Руху #SaveФОП та за зверненням бердичівських підприємців ініціюю скликання позачергових сесій Бердичівської міської та Житомирської обласної рад. Реєструю та вимагаю на цих сесіях ухвалити проекти рішень із зверненням Президента, Верховної Ради, Уряду аби зберегти спрощену систему оподаткування і не забирати у людей роботу, яку вони знайшли собі самі. Спрощена система оподаткування створювалась для надання можливості українцям розпочати і вести свою справу без фаху чи досвіду у бухгалтерському обліку. Народні обранці і урядовці, якщо ви нездатні створити нову і ефективну систему, не смійте руйнувати те, що успішно працює десятиліття! Вже сьогодні зрозуміло, що ми не дозволимо залишити без заробітку десятки тисяч українців, і сотні бердичівлян», — йдеться у дописі.

Також Сергій Орлюк поділився планами щодо розвитку підприємництва у Бердичеві в разі отримання ним повноважень міського голови.

«Після виборів, коли отримаю повноваження міського голови, гарантую:

1. Прозору і швидку дозвільну систему в місті. Якщо людина звернеться до міськради, вона вирішить своє питання. Чиновники, які звикли «ставити вирішення питань на паузу» або запрацюють, або будуть звільнені. ЦНАП – це не ремонт приміщення. Це найнятий на роботу громадою чиновник, який швидко і якісно працює для людей.

 2. Започаткую фонд підтримки стартапів. Діятиме конкурсний відбір. Перевага молоді. Щоб не виїжджали з міста.

 3. Ініціюю створення міського фонду підтримки кредитування мікропідприємництва», — написав Сергій Орлюк.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia